strona glowna

Systemy ERP Comarch Optima, XL , Altum

Firma Comarch to jeden z największych producentów oprogramowania na rynku Polskim. Posiada 20 lat doświadczeń rynkowych i 3500 specjalistów. Oprogramowanie Comarch Optima dedykowane jest dla małych i średnich przedsiębiorstw i cieszy się bardzo dużą popularnością ze względu na swój prosty, przejrzysty i intuicyjny interfejs graficzny. Jego rozbudowa jest możliwa wraz z rozwojem przedsiębiorstwa bez kłopotliwych zmian oprogramowania.

Oprogramowanie do zarządzania projektami

logop2ware

Wszechstronne i kompletne oprogramowanie do zarządzania projektami na komputery osobiste, które wykorzystuje najnowocześniejsze metody i techniki zarządzania projektami. Doskonałe narzędzie dla nowoczesnych kierowników projektów.
Oprogramowanie jest dostępne w angielskiej, francuskiej, hiszpańskiej i polskiej wersji językowej.

P2ware – zarządzanie projektami

Usługi IT

Startup Stock Photos

 

W związku z dynamicznymi zmianami na rynku infrastruktury IT kluczowe znaczenie dla rozwoju biznesu ma dziś doświadczony partner technologiczny. Powierzenie naszym specjalistom środowiska IT firmy , to gwarancja ciągłości działania oraz wymaganej dostępności systemów. PixelNet oferuje szeroki zakres usług IT, które zawsze są dopasowywane do indywidualnych potrzeb klienta. Poznaj usługi Pixelnet IT Outsourcing. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Usługi Informatyczne